"Svatba by neměla být diskotékového charakteru. Měla by naopak být nezaměnitelnou událostí, která nesplyne s dalšími diskotékovými večery,
které novomanželé mohou se svatebními hosty prožít kdykoliv jindy a jinde."
svatební DJ
DJ MLN
agentura IN the Music

Online poptávka

žádost o kalkulaci ceny
Máte zájem o kalkulaci ceny nabízených služeb? O cenu na míru přímo pro Vaši svatbu? Cenu bez dodatečných doplatků? Vyplňte prosím následující formulář. Každá svatba má svou individuální cenu, proto prosíme o přesné vyplnění. Po odeslání poptávky jsou informace okamžitě předány ke zpracování. Uvedené informace slouží pouze pro kalkulaci ceny a nebudou postoupeny třetí straně. Odpověď můžete v pracovních dnech očekávat do 24 hodin od odeslání.

Díky bohatým zkušenostem, profesionálnímu přístupu a kvalitní zvukové a světelné technice nepatří konečná cena poskytovaných služeb mezi nejnižší nabídky na trhu. Za uvedenou cenu však získáte nejen jistotu poskytnuté služby na profesionální úrovni a jistotu, že nezůstanete v den svatby bez DJ, ale na svatbě budete mít reprezentativně vystupující osobu, která se postará o zábavu a vlídným, přátelským přístupem zaujme Vaše svatební hosty napříč generacemi.


Informace o akci
Datum konání: *
Místo konání: *
Kraj:
Druh akce:
Umístění:
Kapacita:
Očekávaná návštěvnost: hostů
Čas produkce:od  hod.  do   hod. *
 včetně svatebního obřadu:   *
Upřesnění poptávky


Kontaktní osoba
Jméno a příjmení:   *
Telefon:
E-mail: *Odesláním formuláře udělujete souhlas se zpracováním a uchováním poskytnutých osobních údajů Agentuře IN the Music. Poskytnuté údaje slouží pouze pro interní potřeby k zajištění svatební produkce, nebudou poskytnuty třetí osobě. Požádáte-li o jejich odstranění, budou vymazány. Souhlas udělujete na dobu neurčitou a jeho poskytnutí je dobrovolné. Právo na přístup k informacím o zpracování osobních údajů, jejich opravu, doplnění či likvidaci a práva při vzniku jiné než majetkové újmy při zpracování osobních údajů se řídí ust. § 12 a 21 zák. č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, v platném znění a dále podle Nařízení EU 2016/679 (GDPR) s platností od 25. května 2018.